Site Map

Információ

Internet Explorer böngészőknél megjelenítési hibák tapasztalhatók. Ajánlott: Google Chrome.
E-mail küldés ezen a linken lehetséges! Várjuk ligájának híreit, cikkeit, eseményeit...mindent, ami az rFactor (1-2) világával kapcsolatos.

2010. július 26.

Aflac nem talált legyőzőre

A MaSzim Nemzeti Formula 1 Bajnokságának hockenheimi fordulóján Aflac győzelem született.

A poleból Metosz várhatta a rajtot DoDi és Kazard előtt.

Sajnos Metosznak nem jött jól ki a futam, így Erdélyi Balázs sima győzelmet ünnepelhetett a kilencedik pozícióból rajtolva. Ulvar ismét hatalmasat versenyzett, 17 másodperces hátrányban Ő lett a második, Knife pedig a harmadik.
A bajnokság állása röviden: 1. Tony (163), 2. Metosz (-28), 3. Ulvar (-35).

Következő verseny csak egy hónap múlva lesz, ugyanis a MaSzim szokás szerint nem rendez hungaroringi futamot, a Magyar Nagydíjat majd év végén, az Abu Dhabi GP után fogják lefutni.

Augusztus 22-én Senna emlékest lesz Ayrton Senna 1985-ös első győzelmének tiszteletére. De ne haladjunk ennyire előre, ma is lesz egy Formula Nippon ovál futam a nagyon nehéz nazarethi pályáról.